Webshop belépés



Nyeregvilág infó

Telefon: +36-30-378-1725
E-mail: info@nyeregvilag.hu
Bolt: 1076 Bp., Verseny utca 8.
Nyitva: h-p 14-18 óráig
Lovas webshop:
Információ
Fizetési feltételek
Szállítás

Jelenlegi olvasóink

Oldalainkat 64 vendég böngészi
Információ: Az Ön böngészője nem fogadja a cookie-kat. A termékek kosárba rakásához és megvásárlásukhoz engedélyeznie kell a cookie-kat.

Lótápok, vitaminok

Takarmány kiegészítők, tápok, vitaminok, jutalomfalatok, enegria paszták.



Rendezési mód:
Név Cikksz. Ár Bélyegkép Termékismertető Frissítés
Baileys Tasty Treats lócsemege 750g baileys_tastytreats750 850 Ft Baileys Tasty Treats lócsemege 750g. Részletek
Equistro Energy booster 20g e_energy 2 230 Ft Az ENERGY BOOSTER alkalmazása intenzív tréningek után, több napos versenyeken, vagy több fordulós versenyszámok közötti gyors regeneráció érdekében javasolt 20g Részletek
Baileys Everyday High Fibre Cubes everydaycube 4 200 Ft Magas rosttartalmú, alacsony energiatartalmú, remek ár-érték arányú pellet pihenő, vagy könnyű munkát végző hátaslovak számára.Extra olajjal a csillogó szőrért. Részletek
Equistro EPF-10 gél e_epf 5 280 Ft Az EPF-10 hűti, ellazítja a szalagokat, inakat és izmokat. Munka előtt, alatt és közben is alkalmazható. Részletek
Equistro Flogestan 1kg e_flogestan 6 890 Ft A Flogestan az izmok, inak és az izületek külsőleg kezelésére használandó kimerült és megerőltetett testrészeken hideg- vagy melegborogatás formájában. 1 Kg Részletek
Equistro Haemolytan 400 250ml e_haemolytan250 8 080 Ft Elsősorban intenzív edzések, versenyszezon, vemhesség és betegségből való kilábalás felgyorsításához javasolt. 1L Részletek
Equistro Elektrolyt 7 e_elektrolit7 8 300 Ft Különösen olyan lovaknak javasolt, amelyektől szélsőséges versenyzési körülmények között is magasak az elvárások (military, távlovaglás, több napos versenyek). 1200g Részletek
Equistro Artphyton 1,5kg e_art1 12 570 Ft Pelletált kiegészítő, ami az optimális izületi funkciót segíti elő. Elsősorban idősebb lovaknak ajánlott, vagy olyan egyedeknek, amelyek izületei nagy terhelésnek vannak kitéve 1500g Részletek
Equistro Secreta Pro Max e_secretapromax8 13 160 Ft A SECRETA PROMAX különösen hasznos lehet olyan lovaknál, amelyek a nagy mennyiségű letapadt nyálka miatt teljesítménycsökkentek. Alsó légúti allergiás betegségek (ló-aszthma) kiegészítő kezelésére is alkalmas. 800g Részletek
Equistro Elimination 1000g e_elimination 14 020 Ft Az ELIMINATION egy olyan gyógynövényeket tartalmazó kiegészítő, amely segíti a salakanyagok kiürülését. A java tea és gyermekláncfű egyaránt méregtelenítő és vízhajtó hatású. 1000g Részletek
Equistro Equiliser 500g e_equiliser 14 490 Ft Az EQUILISER külnösen heves vérmérsékletű temperamentumos lovaknak ajánlott, ahol a fokozott stressz túlzott ingerlékenységet okoz. Részletek
Equistro Excell E e_excell 14 960 Ft Az EQUISTRO EXCELL E több olyan alkotóelemet tartalmaz, amely nélkülözhetetlen az izomsejtek működéshez. A magnézium elősegíti az izmok relaxációját. 1L Részletek
Equistro Megabase Junior e-megabasejunior 15 990 Ft A MEGABASE JUNIOR szopós és választott csikók részére kifejlesztett vitamin- és ásványanyagkiegészítő. 1L Részletek
Equistro Kerabol 1L e_kerabol 17 230 Ft Folyékony takarmány kiegészítő az egészséges pataszaru növekedés és bőregészség érdekében 1L Részletek
Equistro Cartiflex 1kg e_cartiflex 19 120 Ft A CARTIFLEX különösen ajánlott olyan lovaknak, amelyek izületei intenzív igénybevételnek vannak kitéve. 1kg Részletek
Equistro Haemolytan 400 1L e_haemolytan 22 860 Ft Elsősorban intenzív edzések, versenyszezon, vemhesség és betegségből való kilábalás felgyorsításához javasolt. 1L Részletek
Equistro Megabase Race e_megabaserace 24 160 Ft Prémium vitamin- és ásványianyagkiegészítő pellet verseny- és sportlovaknak 5kg Részletek
Equistro Betamag forte 1L e_betamag 27 150 Ft BETAMAG FORTE segít fennatartani a kiegyensúlyozott idegrendszer működését. 1L Részletek
Equistro Artphyton 4,5kg e_art4 29 540 Ft Pelletált kiegészítő, ami az optimális izületi funkciót segíti elő. Elsősorban idősebb lovaknak ajánlott, vagy olyan egyedeknek, amelyek izületei nagy terhelésnek vannak kitéve 4500g Részletek
Equistro Chrysanphyton 2kg e_chrysanphyton 30 300 Ft A CHRYSANPHYTON pellet formában tartalmaz krizantém kivonatot, ami gazdag flavo-noidokban és egyéb antioxidánsokban. Értágító hatású, ezért savós patairhagyulladásban vagy patahengerszindrómában előnyös lehet. 2kg Részletek




Tételek #  
Találatok 1 - 20 / 22